Fico ako diktátor? Prečo nie...

Autor: Juraj Polacek | 10.6.2013 o 0:01 | (upravené 10.6.2013 o 10:17) Karma článku: 13,41 | Prečítané:  1448x

Tak si náš premiér rekapitulovali - za posledné dni sa toho premlelo skutočne dosť. Zachránili sme slovenské mestá a dediny pred záplavami, rozhodli o novom generálnom prokurátorovi, navštívili sme tureckého premiéra, našli sme vinníka nezamestnanosti a pochválili vraždenia na uliciach.

Milé deti, usaďte sa, rozprávka začína

Kde bolo tam bolo, za siedmymi socialistickými horami a siedmymi ľudoveckými riekami hlas podobný hlasu oznámil :

..dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich, ako tie peniaze, vlastnou hlavou. Oficiálne prídu a budú normálne vykryté v strane. To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže znamenať, že ma niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať. Aj preto som urobil niektoré rozhodnutia vo vzťahu k týmto financiám. Som sa vymanil od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie ty si dal do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach rozhodovať. Napriek tomu si myslím, že musí vzniknúť nejaká paralelná finančná štruktúra, ktorá musí byť k dispozícii pre účely aj volebnej kampane a ďalších vecí."

Je jasné že ide len o rozprávkovú postavu, ale zhodou okolností sa človek s hlasom podobným hlasu, ktorý je podobný hlasu stal premiérom. Aj si povládol, pospomínal na ľudí s ktorými čo to Coca-Coly popil, aby si dožičil krátku prestávku, v ktorej medzitým  fúzatému železničiarovi povládnuť krajine dal. Síce to vyzeralo že vládne platinová blondýna, ale my vieme svoje.

Potom sa ujal žezla opäť náš jarý silák, hotový to valibuk, 1000 klikov urobivší ako nič. Ponajprv si chalúpku postavil, takú skromnú len pár desiatok miliónov starých dukátov hodnú a začal čistiť Augiášov chliev na modro natretý. Všade samá odporná modrá, všade samí zamestnávatelia, stredná trieda a živnostníci. Ráznymi krokmi šmahom ruky náš bohatier v prospech proletariátu všetko toto porušil, odvody dohodárom navýšil a podnikateľov, ktorí by zbytočne ľud náš holubičí svojim príkladom kazili, odplašil.

Nové nápady

Kupodivu, hospodárstvo sa napriek revolučným krokom nedvíhalo ako si bohatier prial, tak musel hľadať iné spôsoby ako si obľúbenosť svoju udržať. I spomenul si na bývalého kamaráta Jana zo Sloptoviec, pardón zo Slotoviec - reku "Na Slovensku je to tak". Čo vždy zaberá na Slováka? Janíčko premilený hneď dva recepty ponúkal - Do tankoch na Budapešť zrovnať Maďarov a Malý dvor s dlhým bičom pre mimoriadne neobľúbenú menšinu u svojich voličov.

erdogan.jpgI začal kde tu slovíčko, kde tu vetu či viac viet utrusovať aby dal najavo Slovači, že on ich teda ochráni - nielen pred Maďarmi, ale aj akoukoľvek inou menšinou. A aby sa náhodou jeho plánom nikto nevzpieral vybavil si "demonštráciu sily" v Turecku, reku ako treba správne zametať s demonštrantami, kde sa na pár mŕtvol na uliciach nehľadí. Rovnako ako kedysi malý Schicklgruber sníval o kariére generála, miliónových davoch pri vlastných nohách, aj náš premiér by zrejme niečo podobné rád zažíval.

Po vzore veľkého to národného socialistu si už nepriateľa našiel, školenie absolvoval, fakľové a ohňové extempore si už jeho rodoľubi pod Bradlom vyskúšali, takže už len hnedé košele a titul vodcu chýbajú.

A keď bude treba aj fešný fúzik zapustí

Zvykne sa aj oné, Vybrali SME porúčať. Ak sa Vám teda oné, páčila kopa písmeniek pospolu, kliknú, prosím ich úctivo, sem : pošli na vybrali.sme.sk

Zdroje

http://www.topky.sk/cl/10/1341199/Premier-Fico-si-to-rozdal-s-elitnymi-vojakmi--Zhodil-sako-a-spravil-tisic-klikov-
http://www.blogovisko.sk/ako-jeho-vysokoblahorodie-pan-robert-fico-i-n-nove-sa-stahoval.html
http://www.cas.sk/clanok/252703/fico-o-policajnej-brutalite-v-turecku-tvrde-zasahy-boli-aj-v-inych-krajinach-eu.htmlhttp://www.topky.sk/cl/7/1351791/Fico--Statistiky-nezamestnanosti-nam-skresluju-Romovia

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Plavčan oznámil abdikáciu, z tlačovky opäť ušiel

Plavčan odstúpil z postu ministra deň po výzve Roberta Fica.

DOMOV

Tak to už nie, Béla, odkazuje Bugárovi Paška z SNS

Pašku hnevá, že ombudsmanka podporila Dúhový pochod.


Už ste čítali?