Európska Únia sa rozhodla zrušiť všetky obmedzenia pre imigráciu!

Autor: Juraj Polacek | 17.10.2012 o 2:00 | (upravené 26.3.2013 o 4:39) Karma článku: 11,84 | Prečítané:  693x

Tak ako prezident Franklin Delano Roosevelt vytvoril New Deal - dohodu s Američanmi na prekonanie Veľkej hospodárske krízy, Európska Únia prijala akčný plán Európsky New Deal ako zmluvu s celou planétou na definitívne rozšírenie mieru po celom svete.

Nová várka Európskych imigrantov po skončení obmedzeníNová várka Európskych imigrantov po skončení obmedzení

Krátko po tom čo Európska únia dostala ocenenie Nobelovej ceny mieru, zasadla Európska komisia, aby sa rozhodla ako pokračovať ďalej. Ako pokračovať aby Únia bola naďalej vzorným majákom mieru a slobody pre všetky krajiny sveta.

Podľa tajných a neverejných prieskumov, ktoré sa redakcii dostali do rúk, je pre národy sveta najviac frustrujúcim faktom, že Európska Únie má rasistické a xenofóbne kritéria na základe ktorých rozhoduje o povolení imigrácie len pre minimálny počet žiadateľov o usídlenia sa v Únii. Okrem toho diskriminuje prisťahovalcov aj požiadavkami na znalosť reči, pracovné návyky a dokonca, čo je úplne škandalózne, v niektorých prípadoch vraj krajiny Únie požadujú integráciu na lokálnej úrovni, akceptáciu lokálnych zvyklostí (hlavne náboženských). A čo už je skutočne činnosť ďaleko za hranicou akceptácie Európskou komisiou, podaktoré štáty nedovoľujú zavádzať charakteristické kultúrne a náboženské črty imigrantov do spoločnosti a právneho systému domácich krajín!!!

Európska komisia preto rozhodla, že s platnosťou od 1.1.2013 prestávajú platiť akákoľvek obmedzenia na prisťahovanie sa do Únie. Miestne úrady v krajinách, ktoré si prisťahovalci pri vstupnom pohovore vyberú, pomôžu novým obyvateľom Únie so všetkým čo potrebujú, alebo by mohli potrebovať. Tzn. dostanú pas Únie, občianstvo, pridelenú sociálnu identifikáciu v krajine kde sa usídlia apod. V žiadnom prípade ich nebudú obmedzovať v slobode pohybu a už vôbec nie v slobode poberať sociálne dávky. Tieto budú vymerané podľa spravodlivého princípu - vždy podľa krajiny kde sú v Európskej únii najvyššie, aby pri prípadnom voľnom pohybe nedochádzalo k diskriminácii prisťahovalcov, ktorí sa rozhodnú usídliť sa v jednej z drahších krajín Európy. Miestne orgány a jurisdikcia nesmú diskriminovať imigrantov a musia akceptovať ich multikultúrne zvláštnosti a odlišnosti a v prípade potreby zmeniť dovtedajšie pravidlá. Len vtedy zabezpečíme spokojnosť našich nových spoluobčanov a ten pravý sociálny zmier.

Na základe námietky Maroša Šefčoviča, podpredsedu komisie z nejakého Slovenska, kde na to Únia zoberie prostriedky, komisia prijala akčný plán kvantitatívneho uvoľňovania, kde v spolupráci s Európskou Centrálnou Bankou dostane Únia masívnu injekciu na začiatok pre rok 2013 vo výške jeden bilión EUR na sponzorovanie európskeho "New Deal", pričom v priebehu ďalších rokov bude tlačiť bankovky ešte rýchlejším tempom, kde hornú hranicu nie je potrebné v zmysle tohto veľkého cieľa vôbec stanovovať. Novozakladajúca Banková únia bude pevným garantom, že prípadné úradnícke  nezvládnutie tohto vpravde hysterického, pardon, historického pohybu nezanechá vážnejšie následky na ekonomike európskych krajín.

Oprávnená námietka barónky Ashton, komisárky pre zahraničnú politiku, že Únia diskriminuje ľudí na zemeguli bývajúcich tak ďaleko, že sa nedostanú do Európy za vlastné financie, bola vyhodnotená ako nesmierne závažná. Preto Únia s okamžitou platnosťou začína vytvárať sieť kontaktných centier po celej planéte aby jednak informovala miestnych obyvateľov o novej politike Únie a tiež aby každému záujemcovi preplatila všetky náklady na cestu do Únie.

Európska Únia dúfa, že tieto opatrenia umožnia udržať Úniu na ceste najspravodlivejšieho zoskupenia štátov na zemeguli s cieľom získať putovný pohár Nobelovej ceny mieru aj na budúci rok.

Ak sa Vám článok páčil, kliknite na  pošli na vybrali.sme.sk a stlačte Hlasuj!

P.S. Ak ste to doteraz nepochopili, táto správa je samozrejme fikcia :) Seriózne udalosti si môžete pozrieť napr.  tu, alebo tu,  kde sa môžete (v nemčine) dočítať, že azylanti v Berlíne požadujú slobodu pohybu, aby neboli deportovaní, pretože právo na azyl je ľudské právo a nie nejaká výsada a že deportácia je zločin proti ľudskosti. Protestujú proti ubytovaniu, že chcú bývať dôstojne, tak ako ostatní Európania a nie v nejakých nedôstojných zariadeniach hotelového typu. Spolu s nimi protestujú aj domáci tzv. ľudskoprávni a ľavicoví aktivisti. Ďalej chcú aby dostali prácu a zavretie azylových centier, ktoré sú pod ich úroveň. Každému ilegálnemu imigrantovi má štát zabezpečiť minimálne rovnakú životnú úroveň ako priemernému nemeckému (európskemu) občanovi.

Ak sa Vám aj seriózne správy zdajú ako fikcia, tak za to ja skutočne nemôžem...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Kotleba je navždy vodca, fašisti sa hádajú

Prečo nastal rozkol v ĽSNS.

NADÁCIA ZASTAVME KORUPCIU

Holý o výnimke nehovoril pravdu, papalášizmus dokazuje úspešný vedec

Pracuje v Anglicku, žiadosť mu zamietli.


Už ste čítali?