Slovensko = bezpečný prístav (medzinárodnej) mafie

Autor: Juraj Polacek | 2.10.2012 o 2:00 | (upravené 6.10.2012 o 19:18) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1209x

Bolo veľa pochybností či Slovensko má právo stať sa členom Schengenskej dohody. Vyzerá to tak, že tam síce sme podľa litery zákona, ale reálne máme od toho značne ďaleko.

Lubor.skLubor.skLubor

Každý štát, ktorý si hovorí civilizovaný, by mal zabezpečiť základné práva pre každého občana. Štát v ktorom sa táto ochrana zvrhne len na uprednostňovanie určitých skupín ľudí si názov civilizovaný nezaslúži. Takýto štát sa vydieraním ostatných ľudí mení na feudálne spoločenstvo, kde "zemepán" rozhoduje o bytí a nebytí každého "poddaného".

Posledné mesiace vynášajú aktivity vlády Smeru na svetlo jednu ranu istoty za druhou. Každá z nich je zameraná len na jedno jediné - ako čo najefektívnejšie oholiť a očesať každého chudáka, ktorému ešte niečo ostalo v kešeni.

Ešte by to ľudia nejako prežreli, preniesli sa cez to, keby celá suma, ktorú táto "socialistická" vláda tzv. ušetrí (rozumej vysaje z krvy ľudí) bola kompenzovaná aj reálnym šetrením. Samozrejme, nič také nehrozí - výdavky štátu ostávajú prakticky nezmenené. Aký to rozdiel oproti predchádzajúcej "zlej" kapitalistickej vláde, ktorá dve tretiny úspor realizovala znížením výdavkov.

No a keďže sa šetriť nebude a všetky peniaze ktoré ideme promptne posielať do Talianska či Grécka sa nahromadia ožobráčením ľudí, je zrejmé, že  časom môže dôjsť k nespokojnosti, rôznym žalobám a dokonca aj výbuchom násilia. Zdá sa mi, ako keby posledné Ficove kroky smerovali k príprave na budúce kroky a zákroky.  Spolu s Harabinom kompletne ovládli justíciu, znefunkčnil Najvyšší kontrolný úrad a Generálnu prokuratúru. Kombinácia a zneužitie spolupracujúcej štátnej moci a justície, dáva možnosť kompletne ovládať spoločnosť, potlačiť akýkoľvek odpor aj spolu s oponentami.

Fikcia najčernejších obáv

Udalosti okolo Kotlebu by potom mohli byť výsledkom starostlivého plánovania, opatrným oťukávaním pripravenosti polície, veľkosti nasranosti ľudí a tiež balónikom, ktorý upúta pozornosť obecenstva v čase keď sa pripravuje privatizačná lúpež zdravotných poisťovní, nové PPP projekty alebo príjemné prilepšenie spolumajiteľom Smer a.s. (dotácia Mondi SCP Ružomberok).

Zdá sa, že mu to vychádza - Polícia osvedčila svoju akčnosť, ľudia sú stále ešte pasívni a to že si nikto nevšíma významné zmeny v pozadí je pre Fica len plus. Naviac cigánsky problém má ešte jeden rozmer, ktorý si málokto uvedomuje. Ak sa Ficovi podarí vyprovokovať krvavý konflikt, dostane zámienku na totalitné zmeny zákonov, ktoré si môže spolu s OĽaNO kľudne zapísať do Ústavy. Toto by mohla byť aj rýchla cesta ako by sa mohol stať Fico novým prezidentom ale už v prezidentskom režime Lukašenkovského typu.

V prípade, že Smer definitívne ovládne každú súčasť spoločnosti, Slovensko sa stane korupčným rajom, kde bude rozhodovať len výška úplatku na príslušnom mieste kariérneho rebríčka Smer, a.s. Dôjde k prepojeniu štátnej moci a podsvetia, ktoré sa stane predĺženou straníckych bosov a pokiaľ budú odvádzať desiatky zo svojich zločineckých aktivít, budú dokonca aj chránení najvyššími orgánmi spoločnosti na čele s Harabinom, ktorý sa kvôli familiárnym stykom s podsvetím na túto úlohu priam narodil

Hranice sa otvoria pre všetky nekalé živly a možno sa domov na svoju rodnú mafiánsku hrudu konečne vráti aj Karol (& Zuzana) Mello, ctihodný to podnikateľ z Belize, ktorý iste využije svoje kontakty a potom nám už len bude sveta žiť - s afgánskym heroínom, kolumbijským kokaínom a celou armádou bieleho mäsa z Juhovýchodnej Ázie...

 

Ak sa Vám článok páčil kliknite na  pošli na vybrali.sme.sk a stlačte Hlasuj!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie, má už 248 obetí

Zabíjali padajúce budovy, medzi obeťami sú aj deti.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.


Už ste čítali?