Chcete aby budúcnosť našich žien bolo sexuálne otroctvo ?

Autor: Juraj Polacek | 7.8.2012 o 6:40 | (upravené 26.3.2013 o 4:50) Karma článku: 10,83 | Prečítané:  6948x

Šialené vízie vzorných multikulturalistov dovoľujú na naše územie prienik takých názorov a zvykov, ktoré sú nielen v ostrom rozpore s našimi, ale priamo porušujú Deklaráciu ľudských práv, Ústavu a zákony Slovenskej republiky.

Poznámka na úvod: Tento článok je zverejnený len na tomto blogu, preklady udalostí a správ zo sveta, pri ktorých autor nie je pôvodcom, sú porušením pravidiel blogera. Napriek tomu si myslím, že je užitočné to tu nechať - kto chce, článok si nájde aj keď nebude súčasťou zverejnených služieb. Preklady mienim uvádzať aj naďalej (aj keď len v tejto privátnej forme), niečo podobné v tomto virtuálnom priestore chýba.


Počas roka 2011 došlo v stredomorskej oblasti k mnohým zmenám, ktoré ak neboli spôsobené priamym zásahom štátov NATO či Európskej únie, boli nimi minimálne nepriamo ovplyvnené. Staré autokratické režimy padli a v niektorých prípadoch sa za hlasitého potlesku európskych salónnych humanistov dostali k moci sily, ktoré tieto pohyby berú ako príležitosť na obnovu, ktoré demokraciu berú ako výťah k zavedeniu násilných zastaralých a nedemokratických praktík. Z popola povstávajú desivé názory čistého islamu, oslobodené od "škodlivých" vplyvov moderného demokratického sveta.

Tieto pohyby sa netýkajú len islamských štátov, počas uplynulých rokov sme svedkami, ako do Európy preniká stále viac ľudí, ktorý sú ovplyvnení radikálnymi názormi a požadujú prispôsobenie našich zvykov a právnych noriem tomu, čo je podľa nich boží zákon a právo pochádzajúce od boha. Mnoho Európanov si myslí, že na tom nie je nič zlé, dokonca podporojú takéto trendy ako výraz multikultúrnej diverzity a považujú to za obohatenie európskej kultúry. Je to vždy  tak, skutočne nás islamské pravo obohatí a pomôže nám lepšie, slobodnejšie dýchať?

Prvé "manželstvo" sexuálnej otrokyne

Na videu

môžete vidieť prvé "manželstvo" sexuálnej otrokyne ako verejný akt, pred kamerami v dnes "slobodnom" Egypte.

To, čo sa nazvalo ako "prvý zväzok so sexuálnou otrokyňou" v Egypte sa udialo iba niekoľko dní po tom, ako sa stal kandidát Moslimského Bratstva, Mohamed Morsi, prezidentom.
V egyptskej TV šou Al Haqiqa ("Pravda") žurnalista Wael al-Ibrashi začal program odvysielaním videoklipu muža, Abd al Raufa Auna, ktorý sa "ženil" so svojou "otrokyňou". Žena, ktorá nehovorila s egyptským prízvukom, zopakovala po ňom súru Koránu al-Ikhlas a namiesto obvyklého "vydávam sa za teba" žena povedala "dávam sa ti ako otrokyňa" a pobozkala ho na čelo pred tlieskajúcim publikom.

Potom, hoci mala hidžáb, jej vlastník/manžel jej zakázal takéto odevy, pričom jej prikázal, aby si ich vyzliekla, aby tak "neporušovala Alahove zákony". Vyzliekla si abáju a zložila závoj, pričom pod ňou mala oblečené, minimálne podľa moslimských štandardov veľmi vyzývavé červené šat (všetky ostatné prítomné ženy boli zahalené). Muž tlieskal, keď vo videoklipe tento úkon skončil (pozrite si to v čase okolo 9:50).

Vlastník-manžel, Abd Al Rauf Aun sa potom objavil v programe, kde sa označil za islamského učenca a experta na islamské právo (šaríja ), ktorý študoval na Al-Azhare v Káhire (čo je najvýznamnejšia teologická univerzita v moslimskom svete). 
Podal niekoľko islamských vysvetlení, ktoré objasnili jeho "manželstvo" zo sunny proroka islamu Mohameda o praxi "manželstva" zajatkýň, cez korán 4:3, ktorý prikazuje moslimským mužom, aby si vzali "také ženy, ktoré sa vám páčia, jednu, dve, tri a štyri... alebo čo získala vaša pravica."

Z praktických dôvodov a aby sme sa vyhli eufemizmom "čo získala vaša pravica", v arabčine známe ako melk al-yamin—je, podľa islamskej doktríny a histórie, jednoducho sexuálna otrokyňa. Linguistický dôkaz nám hovorí, že bola pokladaná viac za predmet, než za ľudskú bytosť.

Odhaľovanie od pol pása hore ako akt poníženia sexuálneho predmetu

Dokonca aj vyzlečenie sexuálnej otrokyne z jej hidžábu, ako to svojej konkubíne prikázal Aun má precedent. Podľa islamského práva (šaríja), zatiaľ čo slobodná (nezotročená) moslimka sa musí zahaľovať, otrokyne musia byť zahalené iba od pásu po kolená - pričom všetko ostatné je odhalené. Počas programu Aun dokonca vysvetlil, ako kalif Omar zo "spravodlivých kalifov" zvykol sťahovať oblečenie z otrokýň, kedykoľvek ich videl na trhu príliš oblečené.

Aun ďalej vysvetlil, že "manželstvo" so sexuálnou otrokyňou je ideálne pre dnešnú egyptskú spoločnosť. Svoju pozíciu založil na idžtiháde, uznávanej forme islamského práva, kde moslimský učenec prichádza s novou myšlienkou, ktorá však stále vychádza z Koránu a príkladu Mohameda - ale takou, ktorá lepšie vyhovuje podmienkam súčasnej spoločnosti.

Argumentoval tým, že keď sa jedná o manželstvo, "my moslimovia sme to príliš skomplikovali", takže muži sú často nútení zostať slobodní počas svojej mladosti, pričom sa oženia až okolo 30-40 ky (kedy sa očakáva, že už by mali mať dostatočný príjem na založenie domácnosti). Na druhej strane, mnohé Egypťanky nechcú nosiť hidžáb na verejnosti.

Riešením je, podľa Auna, obnoviť inštitút sexuálnej otrokyne - čím sa umožní mužom oženiť a kopulovať skôr a ženy, ktoré sa chcú obliekať nenútene tak môžu urobiť, lebo technicky sú to sexuálne otrokyne a majú nariadené chodiť tak či tak odhalené.

Medzinárodné právo nemá žiadnu moc nad islamom

Ďalší hosť programu, Dr. Abdullah al-Naggar, profesor islamského práva na univerzite Al Azhar zúrivo zaútočil na Auna za to, že oživuje túto prax, pričom vyzval jeho a jeho otrokyňu-manželku, aby sa "kajali" a prestali zosmiešňovať islam, pričom argumentoval "sexuálne otroctvo už neexistuje" - na čo Aun sarkasticky odpovedal 
"A kto povedal, že je sexuálne otroctvo zakázané? Ale, vari nie preto, že tak povedalo OSN?"

Tento rozhovor medzi Aunom, ktorý podporuje styk s otrokyňou a profesorom z Al-Azharu na mnohých úrovniach mnohorako symbolizuje strety medzi dnešnými "islamistami" a "umiernenými" moslimami. Al-Azhar sa veľmi dlho venoval hlavne jemnému vyváženiu a potvrdzovaniu islamu a stále presadzujúc modernitu podľa západných štandardov, zatiaľ čo islamisti - z Moslimského bratstva až po salafistov, plní opovrhnutia a neúcty voči Západu sú viac než hotoví oživiť práve tie islamské praktiky, ktoré urážajú západné cítenie.

Hlasy po obnovení otroctva prichádzajú z viacerých strán

Hoci toto môže byť prvé "manželstvo" so sexuálnou otrokyňou, ktoré sa odohralo v modernej histórii Egypta, rozhodne to nie je prvá výzva na obnovu tejto praxe.

Už skôr lamentoval egyptský šejk Huvajní, že "staré dobré časy" islamu sa skončili, pričom povedal, že v ideálnej moslimskej spoločnosti "ak by som chcel otrokyňu na sex, (mal by som mať možnosť) ísť na trh a vybrať si akúkoľvek ženu, aká sa mi zapáči a kúpiť si ju. "

Podobne, kuvajtská politička vyzývala k oživeniu inštitútu sexuálneho otroctva, pričom navrhovala, že moslimovia by mali doviezť ženské vojnové zajatkyne— zvlášť ruské ženy z čečenskej vojny a predávať ich moslimom na trhoch v Kuvajte.

A takto nám rozkvitá "arabská jar".

http://www.raymondibrahim.com/11952/egypt-sex-slave-marriage

 

 

Ako vždy, ak si myslíte, že komentár treba podporiť, prejdite na VYBRALI SME a tam kliknite na hlasuj!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Rozhovor

Autor Gorily Holúbek: Flašíka viem vysvetliť, polícia sa mi neozvala

Kvalita nahrávky je podobná originálu.

Komentár šéfredaktorky

Čo nám Gorila hovorí o Ficovi a Haščákovi

Gorila ponúkla jasnú predstavu, ako si interpretujú fungovanie štátu.

Dobré ráno

Dobré ráno: Dopadne Johnson s dohodou o brexite rovnako ako Mayová?

V sobotu zasadne britský parlament.


Už ste čítali?