Sulík odstúp!!

Autor: Juraj Polacek | 26.2.2012 o 11:30 | (upravené 28.2.2012 o 7:26) Karma článku: 18,55 | Prečítané:  4191x

Posledné dni sa prevaľujú kauzy vo vzťahu k SaS - kompromitujúce SMS-ky, kompromitujúce videá. Zo všetkých strán sa valia príspevky hovoriace o znechutení nad Sulíkovým prešľapom. Dokonca prirovnávajú celú stranu Sloboda a Solidarita k mafiánskej organizácii. Preto hovorím - Odstúp preceda!!!

Posledné dni sa prevaľujú kauzy vo vzťahu k SaS - kompromitujúce SMS-ky, kompromitujúce videá. Zo všetkých strán sa valia príspevky hovoriace o znechutení nad Sulíkovým prešľapom. Dokonca prirovnávajú celú stranu Sloboda a Solidarita k mafiánskej organizácii.  Preto hovorím - Odstúp preceda!!!

Len pred tým by som rád podotkol jednu skoro zanedbateľnú vec. Sulík nespreneveril ani jeden cent, jeho konaním neprišlo Slovensko k žiadnej ujme. Okrem perfektne zostrihaného videa neexistuje žiaden iný dôkaz o tom, že konal tak, ako keby došlo k etickému porušeniu. Neexistuje ani jeden dôkaz o nezákonnom jednaní Richarda Sulíka. Strana SaS ako strana urobila pokus o záchranu peňazí daňových poplatníkov pri hlasovaní o Eurovale (už dnes sme prišli o 214€ na hlavu - vrátane kojencov a dôchodcov), Galkovým pričinením dostali Slováci do daru 60miliónov EUR ušetrením týchto peňazí na Ministerstve obrany za viac ako rok. Len pre ilustráciu : za peniaze, ktoré sa "požičajú" včera, dnes a zajtra Grékom (aký to krásny eufemizmus pre nenávratný dar) by si skoro každá PRACUJÚCA slovenská rodina (ak nerátam dôchodcov, deti a nepracujúcich) mohla kúpiť nové malé auto. 60 ušetrených Galkových miliónov je vlastne 300 nových domčekov, ktoré by mohol štát postaviť a poskytnúť extrémne výhodné hypotéky mladým rodinám. Opakujúc toto v každom rezorte by sme naraz mali po problémoch so sociálnou politikou, školstvom, s infraštruktúrou apod.

Takže navrhujem všetkým Sulíkovým kritikom - pozrite sa na korupciu vo vlastných stranách. Pozrite sa na Fešiho riadenie "nezávislých" novín, prečítajte si Gorilie denníky. Ak teda požadujete Sulíkov odchod, buďte sebakritickí a navrhnite aj odchod Dzurindu, Mikloša, Fica a ďalších ľudí ktorí korumpovali kradli a pomáhali ochudobňovať slovenský národ. Ani na sekundu nepochybujem, že Richard Sulík by veľmi ochotne priniesol túto obetu ak by svojím odchodom prispel k vyčisteniu našej vrcholovej politiky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?